.

.

New
ZKS-KS Електрични грејачи 2200w Baseboard Грејач со Далечински Управувач Термостат Прилагодување на Екранот на Допир, на Време, за Дневна Соба и Спална соба за Статистика/Бе?

ZKS-KS Електрични грејачи 2200w Baseboard Грејач со Далечински Управувач Термостат Прилагодување на Екранот

DEN 14374.08

Стока
Достапно.

Тоа не мора да се грижите за бебето е во ред работата. ★[Двоен Контрола Mode] - На baseboard грејач не само што може да се далечински контролирани, но, исто така, ќе може да го контролира екранот на допир низ екранот на допир на телото. ★ [Прилагодливи термостат] лесен-за-користење и целосно прилагодлив термостат за контрола на е изграден во мини грејач за следење на температурата околу и да се обезбеди оптимално затоплување и енергетска ефикасност.Ве молиме купувачите по внимателното читање.➤ Производ параметри◆ Име : грејач◆ Големина на : 160*12*22 cm (1 cm ≈ 0.➤Може да се стави под биро за да им помогне одржите вашиот нозе и топло, или поставете ја на масата веднаш до вас додека читате или гледате во ЖИВО на каучот.И control panel место на врвот на грејач кој повеќе практично да работат.Тоа е едноставно. ★[Безбедност за Заштита] - телото е направен од пламен retardant материјал и има дете, заклучување на функцијата.

Детали

Свеж

Избор на клиенти