.

.

New
10-50V 60A Мотор за Контрола на Брзината, PWM HHO РК Контролер 12V 24V 48V 3000W MAX

10-50V 60A Мотор за Контрола на Брзината, PWM HHO РК Контролер 12V 24V 48V 3000W MAX

DEN 1886.40

Стока
Достапно.

Ние сме професионални дистрибутер на електронски производи.Само барате клучни зборови во нашата продавница.Јас верувам дека може да се најдат на модулите што треба.Време на испорака : 6-16 дена со посебна линија за САД , 8-30 дена од редовните пост, за во Светот,Ако тоа не е примен во рамките на одредено време, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви вратат во целост.Ако ви треба производ под итно да, можете да изберете експедитивни услуги.Ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL Или UPS-от да се служи.Време на испорака : 3-7 дена.Ве молиме имајте во предвид дека производите се само понудени од страна на бренд : Electronic Nova .Други продажбата на луѓето не е сигурен.било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.Верувам дека нашата слатка услуга ќе ги задоволи вас.Опис : Моќ барање : 10-50 VDC Номинална струја : 60 A(Максимален излез тековната) Фреквенција : 15000 HZ Контрола на Моторни Енергија : 0.01-3000 W, 12 V : 720 W(max),24 V : 1440 W(макс) 36 V : 2160 W(max),50 V : 3000 W(макс) Режим на струја,0.04 Пропис опсег : 5-100% ПХБ Големина : 122x87x32mm Количина : 1 PC Пакување : 1 x 10-50 V 60 A Мотор за Контрола на Брзината, PWM HHO РК Контролер 12 V 24 V 48 V 3000 W MAX.

Детали

Свеж

Избор на клиенти