.

.

New
Displays2go Кат Стои Мобилна Станица за Полнење, 8.5 x 11 Знак Носителот, 5 Уред Капацитет – Црна (CHRGTLHBK)

Displays2go Кат Стои Мобилна Станица за Полнење, 8.5 x 11 Знак Носителот, 5 Уред Капацитет – Црна (CHRGTLHBK)

DEN 959.76

Стока
Достапно.

Вклучува (1) Микро-USB, (1) на Apple компатибилни и (1) Type-C Кабел. 8.5" x 11" Знак за Носител со алуминиумска standoffs. 5 Порта USB Хаб со (3) Полнење кабли вклучени и акрил џеб за мобилни телефони.Долготрајни плетенка полнење кабли.Црна ламинат МДФ заврши.Овој кат стои мобилна станица за полнење има 8.5" x 11" знак носителот и 5 уред капацитет.Одличен начин да се дигитализираат канцеларијата на лекар или аеродром на чекање област, дневна со различни полнење опции за вашите клиенти, така што тие може да остане целосно наполнет и подготвен да останат поврзани.Компатибилен со Micro-USB, Apple и Тип-C уреди, на станицата со подот знак носителот ќе го поддржува полнење потребите на вашиот целиот муштерии и да ги елиминираат слаба батерија анксиозност.Нашиот кат стои мобилна станица за полнење вклучува безбеден алуминиум standoffs, што го прави лесно да се разменуваат на вашиот 8.5 x 11 signage да се задржи маркетинг и реклама напори свежи и некогаш-ротирачки.

Детали

Свеж

Избор на клиенти