.

.

New
Празнична Eid Пена Занает Set - 24 компјутери

Празнична Eid Пена Занает Set - 24 компјутери

DEN 1166.40

Стока
Достапно.

Пакетот вклучува : 1 пена занает комплет - 24 умре сече парчиња пена (4" x 4"); 14 лепило листови; 2 златен сјај пенкала; 48 шаване очи (10мм).Оваа забава сите-во-едно Eid-тематските занает комплет доаѓа со умре-намалување на пена, googly очи, сјај пенкала, и многу повеќе, да се обезбеди часа на бескрајна забава!.Ова е совршен за Eid и Рамадан Страни.Оваа содржина е направена на премија, високо-квалитетни пластични, пена, и сјајот.Осигурајте се дека вашиот партии се најдобри некогаш со додавање на оваа забава партија додаток во вашата листа на партијата мора да haves!Оваа забава сите-во-едно Eid-тематските занает комплет доаѓа со умре-намалување на пена, googly очи, сјај пенкала, и многу повеќе, да се обезбеди часа на бескрајна забава!Тоа е брз, лесен и практичен начин да се облекуваат вашиот партии и други прослави!Овој пакет е одлична вредност што не треба да се пропушти!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти