.

.

New
4G Zello Мрежа е Радио за Автомобил Андроид Безжична Bluetooth Екран на Допир за PTT WiFi, GPS СОС Мобилни Raido Автомобил Воки Токи

4G Zello Мрежа е Радио за Автомобил Андроид Безжична Bluetooth Екран на Допир за PTT WiFi, GPS СОС Мобилни Raido

DEN 1874.40

Стока
Достапно.

Zello Мрежа Радио преку 4 G, 3 G, Wi Fi, GPS, СОС. 4 G-W2 воки токи, Мрежа Радио разговор без растојание граница, ниедна Земја граница, се Зборува во светот слободно. 4 G сигнал, брзо се зборува, без одлагање. 4.5 Инчен Екран на Допир : Epitomizing Inrico е пријателски кориснички концепт за дизајн, ТМ-9 мобилен радио 4-инчен екран го прави на клучните информации читање многу полесно и концентрирани.RSM Интерфејс : дланка микрофон конектор, кој е компатибилен со Motorola Solutions' додаток, обезбедува кориснички многу флексибилен избор и намалување на трошоците опции.Разноврсна функции надополнета со лесен ИНТЕРФЕЈС интерфејс.Мрежа Радио треба користење на податоци од wifi или од Sim картичка.Радио Поддршка Вистински PTT (smart ПЗЗ) платформа и Цена Корисничко име Годишна Такса, корисниците исто така може да избере слободни zello стан. ( цената не вклучувајќи реално ptt годишна такса).Не ги поддржуваат Verizon картичка.Zello Мобилни Воки Токи со sim картичката Притисни за Разговор преку Celuar со Wifi N61 Андроид Возило Безжична Спогодба Карактеристики на Производот 1. Оперативен СИСТЕМ-Android 2. Екран - 4.5 Допир LCD екран 3. GPS Funtion(Logitute&Latitute Локација) 4. WIFI 5. Bluetooth 6. Онлајн Надополни 7. Игра Продавница 8. Функција На Телефонот 9. СОС Функцијата 10. Zello СТАН 11. Сите Повик, Група Call & Поединечен Повик.

Детали

Свеж

Избор на клиенти