.

.

New
HIZLJJ Професионално Средување на Косата Clippers за Мажите, Електрични Фризура Тример Берберот Комплет со Голем LED Дисплеј(Боја:Браун)

HIZLJJ Професионално Средување на Косата Clippers за Мажите, Електрични Фризура Тример Берберот Комплет со Голем

DEN 1269.60

Стока
Достапно.

▶Cordless коса clipper, прецизност мотор, ниски вибрации и ултра-тивка дизајн, работење на бучава е само околу 50 децибели, така што бебињата се во леснотијата и не се плаши од фризури. ▶Тешки-должност опрема, погодни за моќен сечење, стабилна контрола.R-во облик на заоблени работ дизајн спречува случајно оштетување на кожата. ▶Ефикасни и практични, комбинација на остри ножеви челик и моќни мотори ви овозможува да го намали вишокот на косата во кратко време и да го намали вашата идеална фризура. ▶Постојат два начини да им помогне да го најде вистинскиот коса должина.Прво на сите, граница на чешел, да имаат четири различни должини, постојат два начини за лесно да се контролира должината на косата да се кастри. ▶Нашите производи ќе ги донесе удобноста на вашиот живот и да ви ја доживее радоста на животот за време на употреба.Производ Description Specifications : ▶Тип на Производ : Коса Clipper▶Производ материјал : ABS+јаглероден челик▶Производ големина : 18.3 х 4.5 cm▶Текст : 3 номинална▶Производ напон : 100-240 V▶Номинална фрекфенција : 50/60 Hz▶време на Полнење : 1.5-2 часа▶Работно време : 3,5 часа▶Пакет содржина : 1 x коса clipper set Thank за избор и купување на нашите производи.Ние нудиме целосен спектар на по-продажба на услуги за секој клиент.Ако имате било производ проблеми, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви помогнат да се реши проблемот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти