.

.

New
Партнери Бренд P36124SK Рамен Брановидни Кутии, 36 L x 12 W x 4 H, Kraft (Пакување од 240)

Партнери Бренд P36124SK Рамен Брановидни Кутии, 36 L x 12 W x 4 H, Kraft (Пакување од 240)

DEN 22437.60

Стока
Достапно.

На помали длабочини на овие krabičkách обезбеди идеална одговара за плитки производи.Совршен за превозот облека, книги, слика рамки, уметнички дела, огледала и облека.Кутии се произведуваат од 200#/ЕКТ-32 Kraft брановидни.Krabičkách се продаваат во палети количини и брод рамен да заштедите на простор за складирање и превозот.Димензии наведени се во внатрешноста искористен простор. 36" x 12" x 4" Рамна Брановидни Кутии.На помали длабочини на овие krabičkách обезбеди идеална одговара за плитки производи.Совршен за превозот облека, книги, слика рамки, уметнички дела, огледала и облека.Кутии се произведуваат од 200#/ЕКТ-32 kraft брановидни.Krabičkách се продаваат во палети количини и брод рамен да заштедите на простор за складирање и превозот.Димензии наведени се во внатрешноста искористен простор.Широк спектар на големини за да се приспособат на најчестите предмети.Совршен за превозот облека, книги, слика рамки, уметнички дела, огледала, вага, spools на жица, електронска опрема и повеќе!.Со користење на соодветна големина рамно поле, што може значително да го намали вашиот превозот на трошоците погодени од Димензионални Тежина Цените Фактори.Кога ќе право на големината на вашите пратки со рамно поле, ќе се минимизира употребата на неважечки се пополни.Во кривина избегнување на непотребни простор и непотребни трошоците за превозот.Со повеќе од 100 Рамен Кутии, за да изберете од нејзината лесно да се најде вистинската големина за вашата апликација!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти