.

.

New
Honeywell PM43A11000040201 PM43 Термички Трансфер Бар Код Печатач, 4

Honeywell PM43A11000040201 PM43 Термички Трансфер Бар Код Печатач, 4

DEN 467.76

Стока
Достапно.

Печатач, Редовен Допир Интерфејс, Сериски, Usb, Ethernet, Фиксна Закачалка, Rewinder, Lts, Термички трансфер, 203 dpi, НИ Кабелот за Напојување.PM43/PM43c mid-range индустриски етикета принтери намалување на работна сила за обука и поддршка со подесувате-доказ, 10-јазик, колор екран на допир или универзални-икона интерфејс.Смета на PM43/PM43c да овозможи брзо распоредување, најбрз брзината на печатење во својата класа, и докажана сигурност.Вклучени во Кутија : Кабелот за Напојување, Quick Start Водич, Производ регистрација картичка, Declaration of Conformity.PM43 Термички Трансфер Индустриски Етикета Печатач, 203 DPI, USB, Полн со Допир.

Детали

Свеж

Избор на клиенти