.

.

New
3/4 Тешки Сплит Заклучување за Миење Обичен (Пакет Количина 875) П.Н.Е.-75WSVP од Korpek

3/4 Тешки Сплит Заклучување за Миење Обичен (Пакет Количина 875) П.Н.Е.-75WSVP од Korpek

DEN 2044.80

Стока
Достапно.

Зголемената имајќи ја прави оваа област се погодни за апликации кои вклучуваат повисок затегнување torques.SAE 1055 - 1065 јаглероден челик.Rockwell C38 - 46. СЛИКИТЕ СЕ НА ПРЕТСТАВНИК НА ОБЈЕКТОТ, НО НЕ НА ВИСТИНСКИОТ ОБЈЕКТ.Производ димензии, заврши, раководител ознаки, нишка должина, печат форма или фалсификување форма, итн., може да се разликуваат од тие на сликата.Производите се гарантира да се исполнат спецификациите на кои тие се произведени.Спецификации овозможи tolerances во димензии и форма, која може да варира од многу многу.Зголемената имајќи ја прави оваа област се погодни за апликации кои вклучуваат повисок затегнување torques.SAE 1055 - 1065 јаглероден челик.Rockwell C38 - 46.

Детали

Свеж

Избор на клиенти