.

.

New
Кујни, складирање полици, ѕид-поставена рамка на 304 нерѓосувачки челик леќата, сос, оцет, масло и сол, 15см дебели плоштадот цевка, подвижен кука 5, вода, рѓа, лесен за ч?

Кујни, складирање полици, ѕид-поставена рамка на 304 нерѓосувачки челик леќата, сос, оцет, масло и сол, 15см

DEN 552.00

Стока
Достапно.

1. Складирање решетката е брзо решение за да се задржи вашата организација е внатрешниот простор и конзолни чиста и уредна. 2. Солиден, анти-корозија, анти- ' рѓа, мулти-функционални складирање. 3. Моќна и стабилна, слоевит складирање, повеќе пригоден, стилски и лесен. 4. Применливи простор : кујна, дневна соба, спална соба, купатило. 5. Нерѓосувачки челик, помешани со дизајн, дебел материјал, индустриски одделение макара.Се уште се загрижени неуредна кујна и бања?Чување на решетката е брзо решение, така што внатрешниот простор на конзола и на вашата организација е чиста и уредна.Кујна - како складирање платформа, детергенти, четки, крпи, кошеви, лонци и така натаму.Бања - може да се користи како крпа рек бања пешкир, toiletries, паста за заби, жилети, итн.параметар : ★ Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик★ димензии : 30 CM, 40 см, 50 цм, 60 см, 70 см, 80 см, 90 cm, 100 см, 110 см, 120 cm★ кука : цевка може да биде подвижен hookfeature : ★ кинескиот Ѕид не заземаат простор за складирање контра★ отстранлив, лесен за чистење, удобен и практичен★ 5 cm heightening ограда за да се спречи работите од fallingnote : Ние ќе ги провери пакување пред стоките се испорачани.Ако имате било квалитетот на стоката, можете да контактирате со нас.

Детали

Свеж

Избор на клиенти