.

.

New
BYWWANG за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Поло MK5 6R 6C 2009-2017,Динамичен Пак Сигнал ПРЕДВОДЕНА од Страна Rearview Огледало Индикатор Blinker Repeater Светлина

BYWWANG за Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Поло MK5 6R 6C 2009-2017,Динамичен Пак Сигнал ПРЕДВОДЕНА од Страна Rearview

DEN 1634.40

Стока
Достапно.

★ Направени од премиум ABS пластика, материјал школка,Точно одговара на оригинална опрема дизајн,да се обезбеди правилен одговара користи. ★ високо квалитетен материјал школка, која не е само издржлив, но, исто така, стабилна,супер висока светла LED,Ниска потрошувачка на енергија и заштеда на енергија, долг животен век. ★ ја надополнува спортски и луксузни аура на вашиот автомобил.Кога го користите пак сигнал светлина, LED осветлување ќе тече/scoll од центарот на страна.Динамичен ефект, стилски и да се направи вашиот автомобил најдобро. ★ Висок квалитет, одлична изработка, стабилна и прекрасен перформанс, заштеда на енергија.Прекрасна изведба ќе ви даде неверојатно искуство. ★ Ние гарантираме за квалитетот на нашите производи и да ви овозможи со најдобра услуга на клиентите.ако треба,оу може да кликнете на мојот бренд да го најдете она што ви треба.Ви благодариме за вашата поддршка и разбирање!.Функција : Нашата мисија е да го подобрите изгледот на вашето возило и да се подобри екстремни визуелниот.Висок квалитет,ниска потрошувачка на енергија, низок напон за заштита на енергија, заштеда на енергија, долг живот, лесен за инсталација и употреба.Висока прецизност LED чип и солиден PC случај,Фасцинантен последователни флеш дизајн на сврти сигнал,Совршен натпревар-го заменува оригиналната страна на логото.Ве молиме наведете вашиот автомобил модел пред ставање на ред.Купувачите треба да се осигураме дека нашите производи се исти како и на вашиот автомобил за да избегне било какви непријатности предизвикани од неточни испорака.Ви благодариме за вашето разбирање и да ви посакам среќен шопинг.Спецификација : Материјал : Plastic Fitment Тип : Директни Replacement Placement на Возило : Лево, Right Package Содржина : 2 × Rearview огледало светло ( Лево и Десно) забелешка : 1. Од упатството мерење се потребни, ве молиме овозможи на растојание од 1-3 см.2. Поради разликата меѓу екранот и извор на светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја.Ви благодариме за вашето разбирање.3.Не постојат инструкции се вклучени во овој комплет.Ако сакате да знаете како да го користите или инсталирате,ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил.Ние ќе помагаме колку што е можно.

Детали

Material:
Plastic
Fitment Type:
Direct Replacement
Placement on Vehicle:
Left, Right
Package Contents:
2 × Rearview mirror light ( Left and Right) :
1. Since manual measurement is required, please allow distance of 1-3 cm. :
2. Due to the difference between the display and the light source, the picture may not show the actual color. Thank you for your understanding. :
3.There are no instructions included in this kit.If you want to know how to use or install it,please contact us by Email.We will provide help as much as possible. :
Свеж

Избор на клиенти