.

.

New
Универзална 12V DC Мотор Контрола Радио Далечински Управувач 10A Спектар 100m 200M Моторни Контролер Напред+Обратна+Престане да се Префрлите Линеарна Активатори Линеарен

Универзална 12V DC Мотор Контрола Радио Далечински Управувач 10A Спектар 100m 200M Моторни Контролер Напред+Обратна+Престане

DEN 648.00

Стока
Достапно.

Притиснете го копчето ▼, на Моторни Обратно,Ослободете се Запре.Производот се користи не-насочен радио кодирање технологија.14 инчен Независни кодирање, многу групи не ќе се пречки од друг Излез Држава : Тоа е приспособена од страна на Скокач на Приемникот Одбор за Контрола на режимот Опис Еден Притиснете го копчето▲ , Мотор Напред,Ослободете се Запре.

Детали

Свеж

Избор на клиенти