.

.

New
Yosoo Одбор, Лесен, Лесен за Abs Колковите Нозете, Бутовите

Yosoo Одбор, Лесен, Лесен за Abs Колковите Нозете, Бутовите

DEN 923.76

Стока
Достапно.

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Лесен и лесно да се носат со функциите на часовникот, позитивни пребројување на гласовите, позитивни времето, негативни броење на одбројување, броење калории и така натаму.Лесен и лесно да се носат со функциите на часовникот, позитивни пребројување на гласовите, позитивни времето, негативни броење на одбројување, броење калории и така натаму.Лесен и лесно да се носат со функциите на часовникот, позитивни пребројување на гласовите, позитивни времето, негативни броење на одбројување, броење калории и така натаму.Масажа фитнес половината плоча со мала меморија, лесен за употреба, лесно за да се практикуваат.Ефикасно се согоруваат калории и да ги комбинира придобивките од аеробна вежба со рефлексологијата. 1. Направени од високо квалитетни материјали, издржливи во употреба. 2. Лесен и лесно да се носат со функциите на часовникот, позитивни пребројување на гласовите, позитивни времето, негативни броење на одбројување, броење калории и така натаму. 3. Пресврт на вашиот половината да потенок abs, колковите и бутовите, ја поттикнува циркулацијата на крвта, масажа на нозете. 4. Ефикасно се согоруваат калории и да ги комбинира придобивките од аеробна вежба со рефлексологијата. 5. Масажа фитнес половината плоча со мала меморија, лесен за употреба, лесно за да се практикуваат.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : ПП Боја : Бела Сина Пакет Големина : Прибл. 28.5*28.5*4cm/11.22*11.22*1.57 во Пакет Листа : 1 * Половината Плоча.

Детали

Свеж

Избор на клиенти