.

.

New
Minolta MN67Z 20MP Full HD Wi-Fi Мост Камера со 67x Оптички Зум, Виолетова од Суштинско значење Пакет со Торба, 64GB SD Картичка, Октопод Tripod, Corel PC Софтверски Пакет и Додатоци

Minolta MN67Z 20MP Full HD Wi-Fi Мост Камера со 67x Оптички Зум, Виолетова од Суштинско значење Пакет со Торба,

DEN 9603.36

Стока
Достапно.

MN67 Z 20 MP Full HD Wi-Fi Мост Камера со 67x Оптички Зум (Виолетова) - 16 GB SDHC Картичка - USB Кабел - AC Адаптер Деколте Рака - Леќа Капа - Литиум-Јонска Батерија - CD-ROM - Minolta 1 Година Ограничена Гаранција - 64 GB SDXC Мемориска Картичка - Торба - Ulanzi Октопод Tripod - Чистење Комплет - Читач на картички - Меморија Паричник - Corel PC Софтверски Пакет.Minolta MN67 Z 20 MP Full HD Wi-Fi Мост Камера со 67x Оптички Зум, Виолетова од Суштинско значење Пакет со Торба, 64 GB SD Картичка, Октопод Tripod, Corel PC Софтверски Пакет и Додатоци.Minolta MN67 Z 20 MP FHD Мост Камера со 67x Оптички Zoom The MN67 Z пакети удар со својата моќна 67x оптички и 4x дигитален зум способности.Пука и на долги растојанија и одблизу во свежи детали и удобен оптичка стабилизација функција ви помага да го одржувате слики да ви остане мирна кога камерата се тресат е откриен.User-friendly карактеристики како лице, насмевка, и трепка откривање направете го тоа лесно да направите добра фотографија и различни режими на сцени, вклучувајќи и Night Portrait, Панорама, и Зајдисонце, направете го тоа едноставно да се фотографира во секоја пригода.Компатибилни уреди вклучуваат, Windows 7/8/10 и Mac OS 10.8/10.9,10.10.67 x Оптички Зум Lens Bring субјектот до 67 X поблиску со прецизност и јасност со користење на напредни авто-фокус оптички зум со оптичка стабилизација на сликата.1080p Full HD Video Shoot кристално јасно high definition видео во 16 : 9 widescreen формат на рамка стапка на 30fps, за богати детали, живописни бои, поостри визуелни, и повеќе точни снимки од вашиот просечен стандард-definition видео.20.0 Мега Пиксели Слика Resolution A 20mp уште е-слика сензор овозможува да се создаде вечен моменти со зачудувачки висока резолуција на сликите, кои се погодни за сечење/проширување без да се губи квалитетот на сликата.3.0" 920k Articulating LCD w/Агол Adjustment A дарежлив 3.0-инчен Articulating LCD Дисплеј со неверојатна резолуција со 920 K го прави полесно да се монтира & фати снимки, прочитајте менија, и ги прикажете сликите на светла, clea.

Детали

Свеж

Избор на клиенти