.

.

New
WARTSILA MCM MCM700B Главната Контрола Модул

WARTSILA MCM MCM700B Главната Контрола Модул

DEN 1248.00

Стока
Достапно.

Услов : Се Користи Како Нови. 100% Вистински Производ ќе го добиете она што го гледате на сликите.Цена : Купувачи се слободни да се направи понуда со користење на "контактирајте со продавачот" табот на производот страница.Даноци и Увозни Давачки : - Сите даноци и Увозните Давачки и Сопствени трошоци во земјата на дестинација за да се плати од страна на купувачот (Не се вклучени во цената).Пакување и Ракување со : 1 работен ден за ракување и пакување.Професионален Квалитет На Пакување.Wartsila MCM Главната Контрола Модул (КОРИСТИ) Цртеж Бр. : 107.038.893 E/M/H : 7 RT-Flex60 C / 12406 / ENVC214 700 Б.

Детали

Свеж

Избор на клиенти