.

.

New
HJJWL Губење на Алатка за Сечење, Берберот Коса Clipper Професионални Коса Тример за Мажи Електрична Машина Губење на Машина за Сечење на Косата се Намали Cordless Corded

HJJWL Губење на Алатка за Сечење, Берберот Коса Clipper Професионални Коса Тример за Мажи Електрична Машина

DEN 1965.60

Стока
Достапно.

Задоволство Гаранција : Нашите производи wll донесе повеќе забава и возбуда во вашиот живот.Ако не сте задоволни, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви послужи за вашето задоволство!.Напредни керамички инсерти се прецизни и трајни, погоден за деца, возрасни и стари лица, со фризура модел (за вашето бебе е симпатична малку форма).Моќен професионални моторни, со висока моќ на мотор, погоден за сите видови на коса, полн бакар core висока-брзина на мотор, полнење / plug-in-со двојна употреба, батерија пренослив и заменливи.На машина главата е пренослив и се перат.Ергономски против пролизгување рачка : за повеќе контрола и удобност.Алатка главата материјал : керамички машина head Rated напон : 100-240 V глобалната применливи voltage Power : 50 Hz/60 Hz Power : 5 WLithium батеријата батеријата до 50 minutes Charging време : 5 hours Charging за 12 часа, за првите time100% гаранција вашиот satisfaction Your задоволство е многу важна за нас.Ние нудиме целосен спектар на услуги за секој клиент да ги исполнуваат највисоките барања на нашите клиенти.Ве молиме оставете ги вашите повратни информации во e-mail, Доколку има било какви проблеми, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Детали

Свеж

Избор на клиенти