.

.

New
Dukal Пакет на 12 Итно им Помогне на Пластични Кеси Повраќаат и Урина Кеси Јасно Emesis Кеси за Еднократна употреба Puke Гадење Торби за Патување Движење Болест, Автомобил &

Dukal Пакет на 12 Итно им Помогне на Пластични Кеси Повраќаат и Урина Кеси Јасно Emesis Кеси за Еднократна употреба

DEN 2193.84

Стока
Достапно.

Одлична за употреба како воздух или движење болест кеси за комерцијални авиони, крстарење бродови, воена, возови и хеликоптери, во домот, како и за години, мачки и кучиња или патување.Количка за складирање прави торба повеќе лесен и може да се носи околу за итни потреби.Ова јасно emesis кеси може да се елиминира експозицијата да повраќаат, помага да се елиминира мирис на автомобили, логорување и други јавни места, корисна за употреба со деца.Едноставниот, елегантен и трезен дизајн на белата полиетилен обложени кеси нема да привлече повеќе внимание отколку што е потребно за да се несреќни ситуации.Безбеден и лесен начин да се ослободите од урина или повраќање.Безбеден и лесен начин да се ослободите од урина или повраќање.Во зависност од градежништвото, пластични кеси може да биде погоден за рециклирање на пластика.Овие силни чанти се направени со полиетилен смола и не содржат латекс.ДЕБЕЛИ, ТРАЈНИ, ТЕЧЕЊЕ-ДОКАЗ ДИЗАЈН : Направен од силна и тешко пластични овие трајни повраќаат кеси се безбедни и издржливи, со лесен-за-користење затворање механизам кој обезбедува без прекини или протекување.Тоа е најзгодно решение за повраќање, не само хигиенски но, исто така, да се избегне грдоста предизвикана од случајно плукање пред сите.Генерално се користи за течни, цврсти, цврсто-течна мешани повраќаат и измет.ЛЕСНО TU за УПОТРЕБА : Како Работи : 1) отворете пакет 2) се одвиваат торба 3) се Повлече на краевите да формираат инка 4) evacuate повраќаат или урина 5) Затворање на кесата со повлекување на рабовите по крива линија.Погодна за движење болест, утринска мачнина или за фрлање отпадните дека емитира луто мирис (како што е расипан храна).На Emesis Кеси се спречи spillage и намалување на загадувањето.

Детали

Свеж

Избор на клиенти