.

.

New
MOSISO Компатибилен со MacBook Air 13 инчен Случај 2018-2020 Rlease A2337 М1 A2179 A1932, Пластични Тешко Школка&Торба&Тастатура Кожата&веб Камера Покрие&Екран Заштитник, Камила&Сини Креати

MOSISO Компатибилен со MacBook Air 13 инчен Случај 2018-2020 Rlease A2337 М1 A2179 A1932, Пластични Тешко Школка&Торба&Тастатура

DEN 1295.76

Стока
Достапно.

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Дизајнирана САМО за да бидат компатибилни со Mac Book Air 13 инчен со Retina Екран и Допир ID 2020 2018 2019 Ослободување (Модели : A2337 М1 A2179, A1932 - MGN63 LL/A, MGND3 LL/A, MGN93 LL/A, MGN73 LL/A, MGNE3 LL/A, MGNA3 LL/A, MWTJ2 LL/A, MVH22 LL/A, MWTL2 LL/A, MWTK2 LL/A, MVH52 LL/A, MVH42 LL/A, MVFH2 LL/A, MVFM2 LL/A, MVFK2 LL/A, MVFJ2 LL/A, MVFN2 LL/А, MVFL2 LL/A, MRE82 LL/A, MREE2 LL/A, MREA2 LL/A, MRE92 LL/A, MREF2 LL/A, MREC2 LL/A).ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Овој случај НЕ е компатибилен со други модел лап-топ компјутери.Ве молиме љубезно ве молиме проверете го бројот на моделот "Axxxx" на грбот на лаптоп пред купувањето, бидете сигурни дека ќе го изберете истиот број на моделот, како на листата наслов изјави "A2337" или "A2179" или "A1932".НЕМА Отсечени дизајн, транспарентност е различна од боја во боја.Целосно vented за безбедно топлина исплата, целосно пристап до сите копчиња и карактеристики.Целосно пренослив, лесно да се стави на и полетување дека може да се заштити вашиот лаптоп од инциденти и гребнатини.Случај димензии : 12 x 8.5 x 0.62 инчен, компатибилен со Mac Book Air 13 инчен со Retina Display & Touch ID со димензија : 11.97 x 8.36 x 0.61 инчен (2020 2018 2019 Објавен).На 360 степени заштитна shockproof лаптоп ракави со рачка носи кеса се направени од водоотпорен полиестер мермер материјал, заштитете го вашиот лаптоп од случаен spills.Тенок и лесен, не рефус вашиот уред и лесно може да слајд во вашиот briefcase, ранец или други торба.Идеален за бизнис, училиште или на патување.Вклучувајќи 2 појавување на бои за тастатурата опфаќа (еден компатибилен со Mac Book Air 13 инчен 2020 ослободување модел A2337 М1 A2179 и друг компатибилен со Mac Book Air 13 инчен 2018 2019 ослободување модел A1932) за да ја заштитат вашата тастатура против spills. 1 година гаранција на случај, тастатура капак.

Детали

Свеж

Избор на клиенти