.

.

New
alvon Жените Тенис Здолниште со Џебови Краток Голф Здолништа со Висока Waisted со Шорцеви Атлетик Skort Тренингот Активни Пешачење, Трчање

alvon Жените Тенис Здолниште со Џебови Краток Голф Здолништа со Висока Waisted со Шорцеви Атлетик Skort Тренингот

DEN 383.76

Стока
Достапно.

90% Полиестер, 10% Spandex.Еластична затворање.CROSSOVER КОРСЕЛЕ : страна шлиц дизајн на здолниште може да се прошири на вашиот активност простор и да се направи вашите нозе повеќе погодно.На crossover еластична корселе дизајн го прави вашиот половината се погледне потенок и обезбедува удобно се вклопуваат. 4 ЏЕБОВИ : Постојат 2 џебови на здолниште може да се користи за чување на предмети, како што се ткивата, картички, готовина, кармин и венчиња, кои се практичен и удобен.2 скриени џебовите на панталоните се користи за чување на мобилните телефони и тениски топки, за ослободување на вашите раце кога играте тенис или голф.ТКАЕНИНИ : Тренингот здолниште за жените е направен од брзо сушење и лесни ткаенини.На 4-начин се водат функција е погодна за сите телесни типови, што ќе ви овозможи да се движат слободно време на вежбање.На панталоните се изработени од ултра-фини mesh ткаенини, што е повеќе дише и го задржува ќе се излади во текот на целиот ден.ПОВОД : тренингот здолниште за жените е совршен избор за тенис, голф, бадминтон, танцување, трчање, велосипедизам, обука, сали за вежбање, најгласен поборник и дневни секојдневен носат.УСЛУГА : Alvon е нова суб-бренд на honoursex кој има 10+ години работно искуство на спортска облека. 30 дена бесплатен превозот за размена и се враќа да се гарантира.Ве молиме не двоумете се да не контактирате за било какви прашања.Женска Тренингот Активни Skorts Спортови, Тенис и Голф Здолниште Изградена-во Шорцеви Секојдневен Тренинг Облека Атлетик Јога Облека.ПРИЛАГОДЛИВИ DRAWSTRING мора да се има функција, слободни вашето тело по своите расположенија.Мека ТКАЕНИНА, дише и сува брзо.Панел Џебови Достапни за 4", 4.7", 5", 5.5" паметен телефон.Совршен за било прилики Дневна или каузална носат, за спортот, како и фитнес вежби, пилатес, одење, голф, тенис, танцување, уметничко лизгање, бадминтон, коњи, возење велосипед, кошарка, фудбал, софтбол, вежба, кондиција, обука, што навиваат водечките било внатрешна и надворешна активности.

Детали

Свеж

Избор на клиенти