.

.

New
DK УСТРЕМ Свилен Мазна Рака Лосион (Пакување од 3) – Нов природен крем за сува, груба, испукани раце

DK УСТРЕМ Свилен Мазна Рака Лосион (Пакување од 3) – Нов природен крем за сува, груба, испукани раце

DEN 1152.00

Стока
Достапно.

Посебно ефикасни во ослободување на сува, calloused и испукани кожата (Псоријаза).Клинички докажано да се врати на сува, испукана кожа со дерматолозите.DK Устрем е уникатен богата формула длабоко rejuvenates сува, испукана кожа со Природни Состојки.Супер-хидратантен формула ја подобрува виталност и изгледот на кожата со Влага Рамнотежа.Соодветно за сите типови на кожа и сите возрасти.Во 1998 година, д-Р Ли (Северозападниот дел на Универзитетот, Evanston) разви уникатен лосион со супер-хидратантен природни состојки за да се помогне во олеснување на неговите соседи од сува, испукана кожа.DK Устрем Свилен Мазна Рака Лосион за ефикасно rejuvenates сува, лушпеста и испукани кожата и да драматично подобрување на текстурата, тон и општа благосостојба на вашата страна кожа со emollient богата формула. • Хранливи материи навлезат и придавам влогови на вашата кожа на клеточно ниво, за да се смири.

Детали

Свеж

Избор на клиенти