.

.

New
DJRH Маска на Лицето Слабеење Рака, Двојно Брадата Редуктор Еластична Лице Слабеење Завој V Линија Liftingface Shaper Жените Брадата Образ Подигнете Појас Лицето Анти Наврем?

DJRH Маска на Лицето Слабеење Рака, Двојно Брадата Редуктор Еластична Лице Слабеење Завој V Линија Liftingface

DEN 1404.00

Стока
Достапно.

Лесен за користење : се носат за 30 - 40 минути кога се Работи гледајќи ТВ и прави работа, итн.Оваа анти навремено лице слабеење образ маска : мазна дише, кожата пријателски, издржливост.Физичко лице-лифт да се подобри двојно брадата, спречување на доделување на образите, се инсистира на користење на повеќе од три месеци е повеќе ефикасни.Еластична се соочуваат со тенок маска ќе го направи вашето лице поубави и здравје.Тоа ќе направи да изгледаат секси и убава.Тип : Лице Mask Material : SBRColor : како слика shown Weight : 34g Function : Прилагоди V face Material : СДР нуркање material Face-лифт со спиење лице-лифт завој Јапонски V-лице оди двојно брадата лице-лифт mask How да use1. Миење на лицето clean2. Носат и полетување 30~60 минути подоцна. (Кожа ќе биде во пот со топла)3. Миење на лицето again Package Included1 x Лице Тенок Mask Note1.Вистинската боја може да биде малку разлика од picture2.Поради прирачник за мерење, големината може да се 1-2cm разлика.

Детали

Свеж

Избор на клиенти