.

.

New
Tresno Joyo Minyak Telon Масло Билни Плус - Citronella, 60 Ml (Пакување од 12)

Tresno Joyo Minyak Telon Масло Билни Плус - Citronella, 60 Ml (Пакување од 12)

DEN 2073.60

Стока
Достапно.

Производ на Индонезија.Задржи бебето тело топло, придавам влогови на бебешка кожа.Мешавина на cajuput масло, кокосово масло и Anise масло.Плус, маслото од Јојоба и Citronella масло. 12 x 60ml (2 Fl Oz) по нарачка.Tresno Joyo Telon Масло е масло кое мајки употребата да се загрее на бебето телото и е направен од природни состојки кои се безбедни за бебето кожата со природни и безбедно состојки, арома е неподносливо, и не е леплива на бебешка кожа.

Детали

Свеж

Избор на клиенти