.

.

New
2 Ниво Возен Услуга Количка, Кујна Хотел Бар athroom Количка, Мулти-Функција Практични Екранот Полица Ковано Железо Модерен Дизајн, Шампањ Злато

2 Ниво Возен Услуга Количка, Кујна Хотел Бар athroom Количка, Мулти-Функција Практични Екранот Полица Ковано

DEN 263.76

Стока
Достапно.

❀ вино стакло екранот стојат со тркала, романтични ковано железо занает, погоден за коктел забави, танц партии, мали коли на роденден партии, исто така, може да се конвертира во дневната соба на екранот кабинети. ❀ Мулти-функционални складирање полици, давајќи им живот простор, додавање на уметноста-како мебел, правејќи дома чување стилски и елегантен, различен од другите. ❀ Високо-квалитетни кујнски количка, добра товарот, челична рамка структура дизајн, heightening ограда, зголемување на просторот за складирање, понудата farewell to home хаос. ❀ 4 тркала складирање багажник, 360 ротација, мазна транзиција насока, со 4 кочница функции, многу се загрижени кога се движат. ❀ Големина : L60*W35*H75 cm (23.6*13.8*29.5 инч), ве молиме придружите на количката, имате било какви прашања, да обезбеди 100% услуга и задоволство.

Детали

Свеж

Избор на клиенти