.

.

New
Трубач TRU01060 1/35 72V6E4, Борба против auf 96K6 Pantsir S1 ADMGS Пластични Модел комплет, Многоцветни

Трубач TRU01060 1/35 72V6E4, Борба против auf 96K6 Pantsir S1 ADMGS Пластични Модел комплет, Многоцветни

DEN 1456.80

Стока
Достапно.

1 : 35 - 72 V6e4 на 96 K6 Pantsir-S1 ADMGS (РУС).Овој производ не е играчка.Овој производ е погоден за возраст над 14 само.Трубач 1 : 35 - 72 V6e4 на 96 K6 Pantsir-S1 ADMGS (РУС),Пластични модел комплет на Советскиот камион со одбрана заштита. 700 парчиња, фото-гравиран делови и гума пневматици.Должина изграден 391.4 мм / ширина 93.7 mm.

Детали

Свеж

Избор на клиенти