.

.

New
SYNGLO KN95 Црни Маски за Лице, 50 Пакет Поединечно Пакувани, 5 Слој Дише Безбедност Маска, Филтер Ефикасност≥95%, За Патување, Работа, Ресторани, на Отворено.

SYNGLO KN95 Црни Маски за Лице, 50 Пакет Поединечно Пакувани, 5 Слој Дише Безбедност Маска, Филтер Ефикасност≥95%,

DEN 1002.48

Стока
Достапно.

не ткаени топи разнесени памук.Увезени.Еластична Уво Циклуси затворање.За еднократна употреба. 5 Слоеви на Заштита : Направен од 2 не-плетени надворешните Слоеви, 2 топи разнесени внатрешна филтри и 1 не-плетени Памук Средниот Слој кој ја апсорбира влагата.Ова 5-Ply маска е дизајнирана да понуди поголема заштита отколку стандард за еднократна употреба 3-Ply маска.Висок Филтрација : минимум филтер ефикасност тестирани е 95%.Поединечно Спакувана : Ова поле ги вклучува 50 поединечно завиткани Црна KN95 лицето маска, Покажува Synglo бренд име, како и Производителот име за да се обезбеди Автентичност.Може да биде совршено поставени во вашиот ранец, ташна и џеб.Удобен за носење и употреба.Удобно & Дише : Прилагодлив носот мост и флексибилни гума за џвакање уво циклуси за удобно се вклопуваат.Ергономски Дизајн : 3Д обликот е дизајниран за да се обезбеди стегање на човечкото лице.Тоа е лесен и свитлива, може да се покрие устата, носот и брадата лесно.Совршен За семејства, канцеларија на персоналот, магацин и ресторан работници.Одрекнување : Овој KN95 маска НЕ е N95 маската.За повеќе информации за KN95 маски ве молиме погледнете го следново пред да purchase : .com/About KN95s.Please имајте на ум дека GB2626-2019 е извршен стандард до кој производот се придржуваат, а не на производство или рокот на траење.ВИСОК КВАЛИТЕТ на - 5 слоеви на заштита и NPPTL тестирана на повеќе од 95% филтрација стапка, која нуди поголема заштита отколку стандард за еднократна употреба 3-Ply mask INDIVIDUALLY СПАКУВАНИ - Секоја Маска Доаѓа Поединечно Пакувани Со Сопствени Synglo Бренд и Производителот Информациите за да се Обезбеди Authenticity ERGONOMIC ДИЗАЈН - 3Д обликот е дизајниран за да се обезбеди стегање на човечкото лице и покривање на устата, носот и брадата easily FAST И СИГУРЕН БРЕНД - Сите наши производи се во НАС продавници, што овозможува брза и сигурна достава.Совршен за семејства, канцеларија на персоналот, учениците, магацин и ресторан работници.Идеален за јавен превоз, чистење, намирници шопинг & училиште.

Детали

Свеж

Избор на клиенти