.

.

New
ZDSS Облека & Додатоци Куче Облека Куче Sweatershirt Памук Милениче Грб француски Булдог Облека Миленичиња Куче Облека Мали, Средни и Големи Кучиња Милениче Материјали

ZDSS Облека & Додатоци Куче Облека Куче Sweatershirt Памук Милениче Грб француски Булдог Облека Миленичиња Куче

DEN 2320.80

Стока
Достапно.

Таписерии изработка, отпорни на абење и долг животен век.Ткаенината е мека и може да направи вашето домашно милениче да се чувствуваат удобно.Повеќе големини одговара куче, мачка puppies мали, средни и големи.Со ова куче облека, вашето милениче ќе стане повеќе атрактивна и енергична во толпата.Ве молиме мерка вашиот кожен пријател.Приоритет следете ги Градите Големина, Ако се помеѓу две големини, големина НАГОРЕ.Забелешка : Прирачник за мерење, ве молиме оставете малку разликата во големината,ви благодариме.Бојата на реалните предмети може да малку поинаква од листата слики поради различни компјутерски екран, ви благодариме за вашето разбирање.Ние се одржи висок стандард на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите.Повратни информации е многу важно.Твое е дефинитивно нашата најголемата мотивација! ! !.

Детали

Свеж

Избор на клиенти