.

.

New
Perlick 57934 Adj (4-6) Нога, Сет од 6

Perlick 57934 Adj (4-6) Нога, Сет од 6

DEN 4497.60

Стока
Достапно.

Пакет Димензии : 8.0" (L) x 10.0" (W) x 10.0" (H).Пакет Количина : 1. Тип На Производ : Храна Услуга Снабдување.Земја На Потекло : Сад.По лижат 57934 прилагодливи (4-6) нога, сет од 6,.оваа точка е значајна По лижат original equipment manufacturer замена дел.

Детали

Свеж

Избор на клиенти