.

.

New
Кливленд 108178 Халоген Светилка Сијалица 150 Вати Не 25V

Кливленд 108178 Халоген Светилка Сијалица 150 Вати Не 25V

DEN 1368.48

Стока
Достапно.

Вистински ОЕМ замена дел.Кливленд стана светски водечки производител на пареа, готвење, опрема и foodservice делови.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Светилка;Халоген Сијалица;150 W ;25 V;Направи.

Детали

Свеж

Избор на клиенти