.

.

New
CDQYA Led Дисплеј Вода Туш Термометар Авто-Генерирање на Електрична Енергија се Следи Температурата на Водата Smart Метар Термометар

CDQYA Led Дисплеј Вода Туш Термометар Авто-Генерирање на Електрична Енергија се Следи Температурата на Водата

DEN 1940.40

Стока
Достапно.

Практична Туш Термометар : со овој термометар, ние може да се земе туш со само право температура на водата, особено погоден за семејството, со бебињата. 360° Ротирачки LED Температура на Екранот : јасно LED екран ви овозможува да се следи туш температура во реално време.5°C точност.Тоа автоматски ќе се исклучи по не проток на вода.Карактеристики : Материјал : ABS (Electroplating) + PCScrew Орев Големина : 1/2in Temperature се Прикаже : °C/ ℉Температура Опсег : 0100°C (32212℉)за Грешка при Мерење : ±0.Целзиусови степени/ Целзиусови екранот избор.Мемориска Функција : вграден-во мемориски чип, следење на капење време (до 99 часа и 59 минути). 360° rotatable за подобро гледање. 360° rotatable за подобро гледање.5°C точност.Целзиусови степени/ Целзиусови екранот избор.

Детали

Свеж

Избор на клиенти