.

.

New
Meclizine 25 mg Генерички Bonine Движење Болест 100 Џвакање Таблети Пакет од 24

Meclizine 25 mg Генерички Bonine Движење Болест 100 Џвакање Таблети Пакет од 24

DEN 816.00

Стока
Достапно.

Meclizine 25 mg Chewable Таблети.Споредете да Bonine или Dramamine.Удобен Chewable Форма не бара вода да се земе.Го спречува и да се третира гадење, повраќање или вртоглавица поради Движење Болест.Одлично за автомобил патување, Воздух или брод патување.Направен во U. S. A. Брои 100 Таблети за Шише.Го спречува и да се третира гадење, повраќање или вртоглавица поради Движење Болест.Дозата треба да се земаат еден час пред патувањето започнува.

Детали

Свеж

Избор на клиенти