.

.

New
Minolta MN67Z 20MP FHD Wi-Fi Мост Камера со 67x Оптички Зум, Црна Пакет со Камера Случај, 64GB SDHC Мемориска Картичка, Табела Врвот Tripod, Меморија Паричник, Чистење, Полнење, Читач на к?

Minolta MN67Z 20MP FHD Wi-Fi Мост Камера со 67x Оптички Зум, Црна Пакет со Камера Случај, 64GB SDHC Мемориска

DEN 9576.00

Стока
Достапно.

MN67 Z 20 MP FHD Wi-Fi Мост Камера со 67 X Оптички Зум (Црна) - 16 GB SDHC Картичка - USB Кабел - AC Адаптер Деколте Рака - Леќа Капа - Литиум-Јонска Батерија - CD-ROM - Minolta 1 Година Ограничена Гаранција - Камера Случај - 64 GB SDHC Мемориска Картичка - Чистење Комплет - Читач на картички - Табела Врвот Tripod - Меморија Паричник - Софтверски Пакет.Фати 20 MP уште фотографии.Снимате 1080p HD видео.Вграден Wi-Fi. 67 X оптички зум.На MN67 Z пакети удар со својата моќна 67x оптички и 4x дигитален зум способности.Пука и на долги растојанија и одблизу во свежи детали и удобен оптичка стабилизација функција ви помага да го одржувате слики да ви остане мирна кога камерата се тресат е откриен.User-friendly карактеристики како лице, насмевка, и трепка откривање направете го тоа лесно да направите добра фотографија и различни режими на сцени, вклучувајќи и Night Portrait, Панорама, и Зајдисонце, направете го тоа едноставно да се фотографира во секоја пригода.Немаат доверба во вашите посебни моменти за нешто помалку од оваа моќна SLR-стил камера од Minolta.Фати 20 MP фотографии на кои можете да ја исечете и зголемување без да се губи квалитетот на сликата.Снимање Full HD видео за богати детали и живописни бои.Лесно споделување на вашите фотографии со други Wi-Fi-от уреди.Постојат дури и 67 X оптички зум за пукање од поодамна или фотографирањето на интимна close-up.Најдобро од сите, кога ќе се погледне назад на вашите спомени, тие ќе изгледаат како добри како ден снимивте them Features Capture 20 MP уште фотографии се Зачува момент со неверојатна висока резолуција на фотографиите се погодни за сечење или enlarging Record 1080p HD видео Дава вашиот видео поголема vividness и јасност од стандардните-дефиниција video Built-во Wi-Fi ви Овозможува да го користите вашиот телефон како далечински shutter го Прави лесно да се префрлувате слики на вашиот Wi-Fi-от за паметен телефон и tablet67 X оптички зум Добие до 67 пати поблиску до субјектот за Фотографирање clo.

Детали

Свеж

Избор на клиенти