.

.

New
Купувачи на Производи 5622436 Јасно 36 LED Лента на Светлина (24 12 VDC)

Купувачи на Производи 5622436 Јасно 36 LED Лента на Светлина (24 12 VDC)

DEN 641.76

Стока
Достапно.

12 V на .41 Засилувачи.Вклучува дополнителни клипови, навртки, и endcaps.Повеќе Од Само Делови : Од снег и мраз опрема за toolboxes, хидраулика, влечење, камионот и на приколката хардвер за нашите иновативен осветлување производи-тоа е неверојатно што Купувачи на Производи може да направи за вашиот камион.Ние ги Правиме Работите На Вистинскиот Начин : Ние дизајн на производи, како што се градење на нив за нас, бидејќи ние сме; Нашите тимови се екипирани со инженери и стручњаци кои знаат како да се направи производот исклучителни.Трајни и Сигурни : Основана во 1946 година, на Купувачите на Производи стана лидер во камион опрема индустрија иако нашата определба за грижа за корисници, иновации, и вредноста низ нашата палета на производи. 24" led светло во дресот на производи од страна на купувачи.Карактеристики 36 избриши/топло Led диоди и 3m самолепливи поддршка за лесна инсталација на било која површина.Површината планината диоди (SMDs) обезбеди повисоки лумен оценка.Светлината може да се намали-да-должина на секој 3 диоди.

Детали

Свеж

Избор на клиенти