.

.

New
Pimple Акни Blemish Отстранување Алатки Поставите Blackhead Смена Pimple Попер Алатка за Полнење 6 Компјутери, Comedone Pimple Extractor Алатка, Акни Комплет за Blackhead, Whitehead Пукање Blackhead Смена

Pimple Акни Blemish Отстранување Алатки Поставите Blackhead Смена Pimple Попер Алатка за Полнење 6 Компјутери,

DEN 978.96

Стока
Достапно.

Корисна за Нега на Кожата Комплет : поеколошки и повеќе хигиенски начин од прстите да се отстрани нечистотиите, како акни, blackheads, whiteheads, comedones, и мозолчиња. 1. Алатка за полнење 6 различни стилови на blackhead отстранување колекции може да помогне да се отстрани blackheads, акни и разни дамки. 2. Без трошење илјадници професионалци, може да се добие истиот третман и ќе ја зголемите вашата самодоверба со помош на нашите стр extractor. 3. Blackhead tools отстранување-различни практични blackhead и акни, отстранување на акни акни цедење се направени од дерматолог одделение хируршки од нерѓосувачки челик, од не ' рѓа, нема да предизвика осетливост на проблеми, и да се минимизира ризикот од инфекција. 4. Акни extractor-професионален дизајн, оваа blackhead extractor има професионална не се лизга се справи со дизајн, кој може да подобра контрола на рачка за да се обезбеди одлична контрола и прецизност.Тоа може да се обезбеди секој чекор на операција за да се избегне оштетување на кожата.Погодност за Патување : Индивидуални пакет е погодно за чување и транспорт; можете да го користите насекаде,Претпазливост : препорачуваме да користите полнење на акни дека е зрела доволно и ве молиме да ги избрише сите алатки со триење на алкохол пред и по секоја use Product име : blackhead отстранување алатка set Product боја : orange Number на производи : 6 PCSProduct материјал : не ' рѓосувачки steelprompt : 1. Ве молиме проверете ја големината и бојата пред да го купат.2. Освен за производите прикажани во производот фотографии, нема други објекти се вклучени.3. Ве молиме имајте предвид дека, поради различни монитори, не може да биде благо боја разлики, ве молиме да се разбере.4. Горенаведените податоци за повикување само, големината е рачно мери, секоја променлива може да биде различен, ве молиме обратете се на вистинскиот производ, ви благодарам.5. Ако најдете било какви проблеми со нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил, ние ќе го реши проблемот што е можно поскоро.6. Добредојдени да ги споделат и повратни информации, така што ние може да ви обезбеди со подобри производи и услуги.7. Ви благодариме за посетата на мојот продавница, кликнете на за да влезат во мојата продавница, ќе има многу производи за вашиот референца, логистика, општо земено, ние ќе брод во рок од 1-3 дена, а се проценува дека пристигнување време е 9-15 дена.

Детали

Свеж

Избор на клиенти