.

.

New
Twichery Обратен Масло: Испрати Други Клетви Назад од Каде Што Дошле, 1/2 Унца Магика Правопис Масло

Twichery Обратен Масло: Испрати Други Клетви Назад од Каде Што Дошле, 1/2 Унца Магика Правопис Масло

DEN 215.76

Стока
Достапно.

Исто така познат како "Враќање на Испраќачот" или "Карма во Шише.".Одлична за употреба во свеќа облекување магии.Не се наменети за употреба на кожата.Содржи состојки кои се диви-берат и рака-се собираат.Секој Twichery масло е вештерка-формулирани и вештерка-направена ОД СТРАНА на вештерка е кујнаникогаш не некоја фабрика или складиште!.Ова масло е "излечи" за максимална сила, што значи подготвени однапред.Со тонови на Пеперминт & Лимон Трева.

Детали

Свеж

Избор на клиенти