.

.

New
Прилагодливи Коса Одбор, 9 Ниво Прилагодливи Водат Одбор За Теле Мускулите, Фитнес Јога Нога се Водат Вежба Одбор Нога Приклонуваат Одбор За Пета, Hamstring, Ахил, Нога Т?

Прилагодливи Коса Одбор, 9 Ниво Прилагодливи Водат Одбор За Теле Мускулите, Фитнес Јога Нога се Водат Вежба

DEN 475.20

Стока
Достапно.

★ Против Пролизгување Дизајн : Четири зголемена против пролизгување душеци, силна потпора, не се лизга, погоден за тепих, дрвени кат, цемент, плочки и светилка подот. ★ Јога Фитнес Одбор : Теле водат наведнат одбор, олеснување на теле притисок, форма и тенок тело, се држи до 10 минути на ден, да направи здрави фитнес. ★ Нови Надградба : ново надгради 9-ниво прилагодливи, висока јачина на нерѓосувачки челик заграда, висока јачина на АБС материјал да носат 1300 килограми, густа пена пета подлога, TRP не се лизга мека гума на возилото, сеопфатна надградба. ★ Се прилагодат На Толпата : Ниво 1 е погоден за деца и почетници возраст, ниво 3-4 е погоден за стари и напредни вежби, ниво 5-6 е погодна за редовниот фитнес луѓето, и ниво 7-9 е погодна за професионален спорт и фитнес луѓе; може да се користи со тензија јажиња за фитнес работат надвор. ★ Фитнес, Масажа : Испакнатини, не се лизга нозе, нога масажа дизајн, нога масажа во исто време на фитнес вежби, олеснување на остварувањето на замор.Спецификација : Име : Фитнес Јога Board Material : PP материјал + мека rubber Color : зелена, pinkish, purple Style : 9 луксузни модели,Големина : околу 33*28*6cm/13.2*11.2*2.4 in Net Тежина : околу 1320g Package Тежина : околу 1400g Packing Листа : 1*Фитнес Јога Board Notes : Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина.

Детали

Свеж

Избор на клиенти