.

.

New
Moshi iGlaze Hardshell Случај за MacBook Pro 15-инчен 2019/2018/2017/ (Thunderbolt 3/USB-C), MacBook Маска, Нула Заштита, Лесен за Инсталација и Отстранување, Добри Топлина Дисипација, Стелт Црна

Moshi iGlaze Hardshell Случај за MacBook Pro 15-инчен 2019/2018/2017/ (Thunderbolt 3/USB-C), MacBook Маска,

DEN 1553.04

Стока
Достапно.

ПОКРИЕНОСТ : Планови започнува на датумот на купувањето.Дамки, rips или солзи и цвест поделба покриени од еден ден.Дефекти во материјалите или изработката покриени по производител гаранција ќе истече.ПРОИЗВОД ПОДОБНОСТ : Производи купени во последните 30 дена се подобни за покривање од страна на Планот.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Компатибилност : Дизајнирани за Mac Book Pro 15-инчен (Thunderbolt 3/USB-C) 2019 (A1990)/2018 (A1707)/2017 (A1990)/2016 Година (A1707) .Не се компатибилни со други Macbook модели.Домот Мат Финиш : Направена со специјални површински третман претставува проѕирен мат текстура, се задржи оригиналната убавината на Mac Book Air.Разбраното уште надградба на способноста за отпорно на гребење и отпечатоци-отпорни.Воскресна Гумени Нозе : Обезбедува анти-се лизга на зафат на сите видови на површини.Задните Проценти Намалување Испис : За подобар проток на воздух и топлина дисипација. 10-годишна Глобална Гаранција : Сите Moshi производи ги исполнуваат условите за нашите 10-годишна Глобална Гаранција програма.Дознаете повеќе за нашата индустрија-водечки покриеност на Гаранција Инфо Страница на Moshi е официјалниот веб-сајт.

Детали

Свеж

Избор на клиенти