.

.

New
1968 Topps Бејзбол Комплетен Сет (Бејзбол Сет) NM+

1968 Topps Бејзбол Комплетен Сет (Бејзбол Сет) NM+

DEN 2076.00

Стока
Достапно.

Сликите прикажани се вистинските скенира на картички ќе се прима.Картички се вклучени во овој сет ќе се продава за $36,834.65 ако се купи одделно.Некои клучни играчи вклучени се : Вили Mays, Мики Ментл и Хенк Арон.Оваа 1968 Topps Бејзбол Комплетен Сет содржи 598 картички, кои се во просек во Близина на Нане 7 состојба. 100% Задоволство Гаранција за сите купувања.За прашања во врска со нашите производи, ве молиме контактирајте со нас.

Детали

Свеж

Избор на клиенти