.

.

New
Belkin 7 Штекер Surge Protector со Телефонска Заштита и 4ft Кабелот за Напојување (Црна)

Belkin 7 Штекер Surge Protector со Телефонска Заштита и 4ft Кабелот за Напојување (Црна)

DEN 492.48

Стока
Достапно.

Крајната Surge Protector команди високи перформанси, со супериорен моќ заштита за вашите чувствителни домашно кино опрема.Чувајте ги вашите high-end опрема заштитени, додека обезбедување најочигледен на сликата и звукот е можно. 2000 Joule енергија оценка обезбедува супериорни моќ заштита за сите ваши high-end систем за домашна забава уреди. 7 Бран-заштитени места снабдување заврши, 3-линија AC заштита. 4-нога кабелот за напојување обезбедува оптимално, безбедно НАИЗМЕНИЧНА струја низ тешки-должност кабелот.Belkin BV107200-04-BLK-Surge Protector.

Детали

Свеж

Избор на клиенти