.

.

New
jlbkkyd Партија Декорација 5 компјутери Моделирање Полистирен Styrofoam Бела Пена Semicircle Занает Хемисфера за DIY Божиќ Партија Декорација Материјали Подароци за DIY Проекти (?

jlbkkyd Партија Декорација 5 компјутери Моделирање Полистирен Styrofoam Бела Пена Semicircle Занает Хемисфера

DEN 1972.80

Стока
Достапно.

Тие се одлични за секоја прилика и може да се користи за да се направи украси за свадби, Божиќ, Велигден, бебе/булчински тушеви, роденден партии, годишнини, Денот на Вљубените, па дури и ангажирање лица. 100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Моделирање пена е идеален за моделот на одлуки и други видови на занает проекти.Можете да направите вашиот сопствен дизајн и слика,навистина може да ви даде повеќе забава од оваа активност.Направи некои декорација и украси за вашиот дом или вашиот посебен occassion.Лесен за Користење : може да се држи вашиот омилен sequins на топки' површината за да ги красат, чипка, волна, оригами, сите ливчиња се однесуваат на овие пена топки, дизајни на овие топки зависи од вашите needs Material : EPS поли змеј foam Size : дијаметар : 10см, 15cm Use : одмор, забава декорација, DIY занает, фотографија props Package се Вклучени : 5 компјутери.

Детали

Свеж

Избор на клиенти