.

.

New
BJT-Transistors Triode Транзистори 50PCS IRG4BC40U IRG4BC40 ДА-220

BJT-Transistors Triode Транзистори 50PCS IRG4BC40U IRG4BC40 ДА-220

DEN 1435.20

Стока
Достапно.

Број на модел : IRG4 BC40 U.Тип : Triode Транзистори.Пакет Тип : Throught Дупка.Број на модел : IRG4 BC40 UType : Triode Transistor Package Тип : Throught Hole If имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нас, ви благодариме!.

Детали

Свеж

Избор на клиенти