.

.

New
Вкупниот Живот Essentials, TLEO Fractionated Масло Премиум Квалитет 100percent Чиста Cocos Nucifera Масло, Терапевтски Одделение Fractionated Кокосово Масло 4 мл 118 мл

Вкупниот Живот Essentials, TLEO Fractionated Масло Премиум Квалитет 100percent Чиста Cocos Nucifera Масло, Терапевтски

DEN 372.00

Стока
Достапно.

ЗА TLEO КОКОСОВО МАСЛО - Вкупниот Живот од Суштинско значење е сите природни Fractionated кокосово масло ви овозможува да се доживее убавината и wellness придобивките на етерични масла со локална примена.ЗА ЗДРАВА КОЖА - Едноставно се разредува кожата чувствителни етерични масла со fractionated кокосово масло, пред да аплицираат директно да помогне да се избегнат иритации.ПРИДОБИВКИТЕ ОД TLEO МАСЛО од КОКОС - Оваа светлина и свиленкаста-мазна формула е одличен за сува кожа, секое етерично масло ние нудиме е премиум квалитет и растворливи со TLEO мирис.ПРЕДНОСТИ НА КОРИСТЕЊЕ на КОКОСОВО МАСЛО - Заштита на Вашата Кожа од УВ Зраци, може да се користи за оштетена коса и да се направи вашата коса да блеска и може да навлезат во скалпот подобро од минерални масла и е исто така се користи за губење на телесната.TLEO КВАЛИТЕТ - TLEO Fractionated Масло е безбоен со речиси нула мириси да го подигнете TLEO искуство, тоа нема да ги заглави порите и нема да ја напушти кожата или раце чувство мрсна.Вкупниот Живот Етерични Масла Fractionated Кокосово Масло е 100% чист Cocos nucifera масло, и тоа е совршен начин за корисниците да искуство Вкупниот Живот Етерични Масла, локално без превозникот масло инхибиција со вашата радост.Нашите FCO доаѓа од кокос овошје со користење на ладно притиснете екстракција.Тоа е префинет да им помогне на нафта за одржување на течна состојба.Нерафинирано масла содржат соединенија кои може да се меша со или намалување на влијанието на ѕвездата состојка : на етерични масла себе.

Детали

Свеж

Избор на клиенти