.

.

New
Colcolo Бебе Медицина Фармацевт Лесно Да Ги Смири Бебето Медицина Lollipop - Розова, Medium (6-18 Месеци)

Colcolo Бебе Медицина Фармацевт Лесно Да Ги Смири Бебето Медицина Lollipop - Розова, Medium (6-18 Месеци)

DEN 170.88

Стока
Достапно.

Погодна за исхрана на вода,медицина,млеко за бебиња.Храна одделение PP и силициум.Отпорност на висока температура од 120℃,препорачуваме да ги стерилизирате во врела вода.Меки силиконски pacifier за удобност и помал ризик од повреда. 25ml мерење првенство го прави лесно да се измери вашиот детето точно дозирање.Опис : - Храна одделение PP и силициум. - Меки силиконски pacifier за удобност и помал ризик од повреда. - Погоден за исхрана на вода,медицина,млеко за бебиња. - 25ml мерење првенство го прави лесно да се измери вашиот детето точно дозирање. - Отпорност на висока температура од 120℃,препорачуваме да ги стерилизирате во врела вода.Спецификација : - Материјал : Силикон+PP - Size : 9x3cm/3.54x1.18inch - Боја : Зелена,сина,pink Package Вклучува : 1x Feeder Note : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.2.Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!.

Детали

- Material:
Silicone+PP
- Size:
9x3cm/3.54x1.18inch
- Color:
Green,blue,pink
Package Includes:
1x Feeder :
1.Please allow 1-2cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
2.Due to the difference between different monitors,the picture may not reflect the actual color of the item.Thank you! :
Свеж

Избор на клиенти