.

.

New
J&M Corporation HC-ZAL Аудио и Видео Додатоци

J&M Corporation HC-ZAL Аудио и Видео Додатоци

DEN 1260.00

Стока
Достапно.

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Ова е нашиот тешки-должност z-серија компонента 8-пински горниот дел десен агол hook-up кабелот.Папочната врвка дел HC-ZAL supersedes претходниот дел е hc-aal и hc-аа како сите тие се меѓусебно.Тоа исто така може да се користи како замена за 8-пински горниот дел hook-up кабелот.Пакет димензии : 6.5" (L) x 1.25" (W) x 4.7" (H).Ова е нашиот тешки-должност Z-Серија компонента 8-пински горниот дел десен агол hook-up кабелот.Тоа исто така може да се користи како замена за 8-пински горниот дел hook-up кабелот што е вклучен со Сите j&m Елита серија слушалки 'S хс-ehi801, хс-ihi801, хс-ehi801, хс-ecd629, хс-icd629, хс-ecd584, хс-icd584, хс-ecd477, хс-icd477, хс-ecd374, хс-ecd271 и хс-ecd269. Папочната врвка дел HC-ZAL supersedes претходниот дел е hc-aal и hc-аа како Сите тие се меѓусебно.

Детали

Свеж

Избор на клиенти