.

.

New
AOJUE Дрвени Мемориската Картичка Случај ТФ Картички Кутија и USB Диск / SD Картичка Држачот за Маса,Micro SD Картичка Случај,Мемориска Картичка Случај, Мемориска Картичка ?

AOJUE Дрвени Мемориската Картичка Случај ТФ Картички Кутија и USB Диск / SD Картичка Држачот за Маса,Micro SD

DEN 255.60

Стока
Достапно.

Дрвени USB-SD-Micro SD Носителот!.Секоја мемориска картичка случај има 25 слотови : Има 8 USB, 5 SD картички, 6 ТФ картички,4 ТИП-C Интерфејс,2 SIM Картичка Игла слотови.Едноставно Ефективен Дизајн.Чувајте ги вашите биро стилски и организирани.Тоа е направен од чисто буковата + транспарентен акрилик стакло, која е фирма и повеќе убава!.УБАВ ДРВЕНИ, мала ТЕЖИНА : Надвор големина 135x45x10 ММ. Боја : чиста буковата + транспарентен акрилик.

Детали

Свеж

Избор на клиенти