.

.

New
Шарени Валентин Срца Двострано Овална Нокти Датотека Emery Одбор Поставите 4 Пакет

Шарени Валентин Срца Двострано Овална Нокти Датотека Emery Одбор Поставите 4 Пакет

DEN 215.76

Стока
Достапно.

Ништо урнатините на ден доста како несреќна помине ситуација.Snags се претвори во солзите, и што е брз начин за да се претвори во спротивно пријатно попладне во досадни афера на избегнување на подигање на работите во одредени агли.Но, за среќа, не беа подготвени за тоа.Овие страшни нокти датотеки не се само lifesaver за расчистување до оние кои се нерамни рабови пред тие да се претворат во целосна-на солзи, но различни шарени графика да ги направи модна изјава сите свои.Плус, тие се продава во сет на четири и компактен овална форма ги прави лесно да се скривам во ташна или во џеб, па секогаш можете да одржите една рака!.Дизајнот е печатат директно на една страна на секој двострано emery одбор.Околу 3,5" (8.5 cm) x 1.2" (3.0 cm) во големина на секоја од нив.Миа Charro.На Графика и Повеќе информации за производот.

Детали

Свеж

Избор на клиенти