.

.

New
AH35A022 Смешен Хоби 1/35 IJA Експериментални Пиштол Резервоарот Тип (Хо-РИ I)

AH35A022 Смешен Хоби 1/35 IJA Експериментални Пиштол Резервоарот Тип (Хо-РИ I)

DEN 2456.16

Стока
Достапно.

Пластични Модел комплет - Бара Изградба и Сликарство.Боја & Лепак НЕ е обезбеден.ЈП делови вклучени.Моделирање вештини потребни за изградба.Не се погодни за деца под 14 години.Опис на производот Вбризгување на мувла пластични комплет за еден Јапонски. - вклучувајќи работен суспензија и песни.Ограничено производство и ограничена достапност за Европскиот пазар. - скала 1 : 35 - не е изградена/насликани.Сет Содржи : 1.

Детали

Свеж

Избор на клиенти