.

.

New
Нов Прекинувач за Напојување 24V 0.84 НА 20W Отворено Водоотпорен LED Возење Трансформатор Адаптер за Значат Добро MW MeanWell LPV-20-24

Нов Прекинувач за Напојување 24V 0.84 НА 20W Отворено Водоотпорен LED Возење Трансформатор Адаптер за Значат

DEN 891.60

Стока
Достапно.

Константен напон дизајн.Универзални AC влез / Целосен опсег.Го издржат 300 VAC напливот на текст за 5 секунди.Целосно куќишта со IP67 ниво.Планината Дупки Вклучени,Погоден за LED осветлување и се движат знак апликации.Големина : LPV-20-24.

Детали

Свеж

Избор на клиенти