.

.

New
Lotus Пакет Honeysuckle Пакет Виолетова Есенцијални Масла за Нега на Кожата,Diffuser 100 Органски Чисто Етерично Масло Подарок 10ML*Првите 3 Поставување

Lotus Пакет Honeysuckle Пакет Виолетова Есенцијални Масла за Нега на Кожата,Diffuser 100 Органски Чисто Етерично

DEN 431.76

Стока
Достапно.

100% Ризик - Ние се стави многу напор во изработка на високо квалитетни производи кои ги исполнуваат нашите клиенти очекувања.Ароматерапијата е прекрасен начин да се добие здив на природа и свеж воздух.Ширењето на lotus етерично масло редовно ќе се задржи вашата облека мирис како lotus и целото тело мирис како и ако сте биле за користење на lotus парфем секој ден.Масажа најдобро време за масажа е кога телото е малку влажни по туш.Се чувствува чувството на ароматерапијата.Интензитетот на масажа може да бидат различни како што е потребно.

Детали

Свеж

Избор на клиенти