.

.

New
Патување Универзална Кабел Организатор Електроника Додатоци Случаи Торба за USB,Телефон Полначи,Кабелот за напојување,Кабел(Сина)

Патување Универзална Кабел Организатор Електроника Додатоци Случаи Торба за USB,Телефон Полначи,Кабелот за напојување,Кабел(Сина)

DEN 407.76

Стока
Достапно.

➽ МАТЕРИЈАЛ и ДИЗАЈН : ПЛАТНО ЏЕБ за кабелот за управување со полнење кабли, USB полнач, паметен телефон конектор за слушалки видиме, електроника додатоци складирање на надворешен тврд диск, моќ банка, Кабел за Податоци, Торба Торбичка, Слушалка, Паричник, Патна Опрема Организатор, Мултифункционален Шминка за Патна Чанта. ➽ ПРЕНОСНИ : СЕ ДРЖИМЕ СО ЛИНИЈА ЦЕЛО ВРЕМЕ.Со "ЕЛАСТИЧНА НОСИТЕЛОТ на" правење на вашиот живот и патување лесно и шарени.Стилски уште функционални, добар сопатник за секојдневниот живот и патување.Лесно да навивам во вашата чанта, ранец, лаптоп случај, briefcase, или куферот. ➽ ПРЕСТАНЕ да се БОРИ СО ИСПРЕПЛЕТЕНИ КАБЕЛОТ ИЛИ ЖИЦА : Нема повеќе да се расправаме кога го користите вашиот полнач.Ние дизајн на посебни црна јамка внатре во џеб да се реши it.By вметнување на кабелот или жица низ црна јамка за да ги задржи во место. ➽ УНИКАТЕН : Нашите џебови имаат варијанти на бои за да ви помогне да го идентификуваат вашиот полнач.Нема повеќе грешки за да се префрлите со другите.Ќе добиете 1 полнач џеб.Други предмети не се вклучени.Се користи за презентација цели. ➽ ДИМЕНЗИЈА :4.5"×6".Овој полнач торба може да се вклопи во двата мобилни и моќ банка. (Големината не надминува 4.5" x 6").Ве молиме мерка вашиот мобилен телефон големина и моќ банка големина пред да купите.Боја : Сина.

Детали

Свеж

Избор на клиенти