.

.

New
Мали Отпадоци Кутија за Мачиња, Маче и Зајакот, од не 'Рѓосувачки Челик Отпадоци Кутија, NonStick Мазна Површина Отпадоци Пан, Мирис Контрола, Лесно да се Чисти,' Рѓа Дока

Мали Отпадоци Кутија за Мачиња, Маче и Зајакот, од не 'Рѓосувачки Челик Отпадоци Кутија, NonStick Мазна Површина

DEN 1797.60

Стока
Достапно.

НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК - Ова метални отпадоци кутија никогаш нема дамка, рѓа, се изгради остатоци или апсорбира мириси како porous пластика или композитни кутии.Нема повеќе ѓубре смрдеа во вашиот дом!.НЕ-СТАП МАЗНА ПОВРШИНА - Заштедите време со брз, лесен за чистење, користете било scooper и остави без нула оценки за бактерии или мувла да расте.SAFE ЗАОБЛЕНИ РАБОВИ - Нема остри рабови за да ти наштети или вашиот писе, лесно и безбедно да ги собереш и да користат.Дното е поместена нозе да се заштити вашиот под од гребење.ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ Направен од висок квалитет на метал, оваа пан ќе трае засекогаш без труење на животната средина како пластика.МАЛ ПРИГОДЕН SIZE - За мачиња и мали мачки за да пристапите и лесно и ќе се вклопуваат во мачка отпадоци кабинети или kennels.Кутија мерки 15.7" x 11,8" x 4".Мали Нерѓосувачки Челик Мачка Отпадоци Кутија за маче кошница за обука или за употреба во внатрешноста на кинолошки.Зошто Не ' Рѓосувачки Челик? - Не-стап, без дамка, не смрдеа! - Лесно да се чисти и суши брзо - Мазна површина, удобно да го допрам - Еко-пријателски и издржливи, ќе трае засекогаш!НИЕ ИМ ДАДЕ НАЗАД!За секој отпадоци кутија продава дел ќе бидат донирани на Детроит Улица Мачки, а дивите мачка спасување група која работи за да се земе мачки надвор на улица и го прави животот полесен за бездомници мачки во Детроит, МИ.Пакетот Вклучува : 1 Нерѓосувачки Челик Мачка Отпадоци Пан Димензии : 15.7" x 11,8" x 4".

Детали

Свеж

Избор на клиенти